fbpx
PetExpert

PetExpert by Trupanion z Good-PR

Z początkiem października 2023 r. agencja public relations Good-PR rozpoczęła współpracę z firmą PetExpert by Trupanion.

PetExpert by Trupanion to pierwszy i jedyny w Polsce dostawca ubezpieczeń dla zwierząt, oferujący rozliczenie kosztów leczenia psów i kotów bezpośrednio z kliniką weterynaryjną i jako jedyny na rynku zapewniający pokrycie do 90 proc. kosztów leczenia ciężkich chorób oraz wypadków. PetExpert jest liderem ubezpieczeń dla zwierząt na rynku czeskim, słowackim i belgijskim, Trupanion zaś na rynku amerykańskim i kanadyjskim. Firmy połączyły się w listopadzie 2022 r. We wrześniu 2023 r. PetExpert by Trupanion rozpoczął działalność w Polsce. Siedziba polskiego oddziału znajduje się w Krakowie.

W ramach współpracy agencja Good-PR zajmie się doradztwem w zakresie PR-u. Do jej zadań należeć będą przede wszystkim współpraca z mediami, content marketing oraz prowadzenie biura prasowego.

1 komentarz

  1. […] PR kocha wszystkie zwierzęta, niezależnie od rasy i wielkości. Dlatego chętnie podejmujemy współprace z firmami, które myślą tak, jak […]

Możliwość komentowania została wyłączona.