fbpx

PRoszę, oto dobra ekipa naszej agencji PR

Bożena Pękala
Właścicielka
PRowiec z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym w mediach i agencjach PR. Miłośniczka komunikacji i budowania dobrych relacji. Doświadczony strateg (lub jak kto woli - strateżka) komunikacji. Doktor nauk humanistycznych w zakresie stosunków międzynarodowych. Zajmuje się planowaniem i realizacją działań marketingowych i PR oraz działaniami public affairs. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarz prasowy i telewizyjny w mediach polskich, a przez pewien czas także francuskich. Przez kilka lat pełniła funkcję rzecznika prasowego krakowskiego MPK. Była też PR managerem szpitala. Pracowała w działach public relations kilku renomowanych agencji reklamowych. Przekazuje wiedzę studentom na uczelniach i kursantom na szkoleniach. Hobbistycznie napisała kilka e-booków, ale na koncie ma też kilka naukowych publikacji.
Danuta Miarka
Event Manager
Kobieta w ciągłym ruchu. Nic dziwnego, że imprezy integracyjne, bankiety, konferencje, pikniki, targi ani żadne inne eventy nie mają przed nią tajemnic. W dodatku ma głowę do szczegółów.
Piotr Pękala
Creative Manager
Absolwent wrocławskiej ASP. Obraz, znak, ikona, kolor lub jego brak - odpowiada za wizualną stronę wszystkich PRzekazów.

Naszą agencję PR tworzą ludzie nie tylko z pasją, ale także bogatym doświadczeniem w zakresie realizowanych zadań.