fbpx
agencja SEO

Skuteczna Agencja SEO + SEM

Search Engine Optimization, w skrócie SEO, to działania mające na celu podniesienie pozycji stron internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania. Staje się to możliwe dzięki odpowiedniemu dopasowaniu fraz kluczowych powiązanych z daną ofertą, które wpłyną na widoczność Twojej strony. Brzmi na skompilowany proces? Nie dla agencji SEO!

Pozycjonowanie stron to często żmudna i trudna praca, dająca jednak niebywałe efekty w postaci promocji Twojej firmy oraz wzrostu sprzedaży. Jeśli jednak optymalizacja strony wydaje Ci się zbyt trudna, warto zatrudnić profesjonalistów. Agencja SEO dostosuje treści na Twojej stronie do wyszukiwarki google.

Czym zajmują się agencje SEM?

Skrót SEM oznacza z kolei Search Engine Marketing i odnosi się do marketingu internetowego, odpowiadającego za wyróżnienie stron internetowych w płatnych oraz organicznych wynikach wyszukiwania. Agencje SEM wykorzystują narzędzia SEO do optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek internetowych. W zakres ich działań wchodzą również płatne kampanie google ads, dostosowane pod Twoją stronę.

agencja SEO

Jak podnieść pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania?

Aby strony www stały się widoczne i zyskały wysoką pozycję w google, na samym początku specjalista SEO przeprowadza audyt SEO, dostosowuje stronę internetową do standardów wyszukiwarek internetowych oraz dobiera odpowiednie słowa kluczowe. Kolejnymi ważnymi etapami są optymalizacja treści na stronie, a także linkowanie wewnętrzne oraz link building, czyli pozyskiwanie odnośników z innych witryn.

Dlaczego wyszukiwanie słów kluczowych jest takie ważne?

Skuteczną agencję SEO + SEM wyróżnia kompleksowa obsługa oraz duży nacisk na pozycjonowanie stron internetowych. Aby wyniki wyszukiwania były zadowalające dla Twojej witryny, ważne jest obranie właściwej strategii SEO oraz dopasowanie odpowiednich słów kluczowych, które wpłyną na widoczność stron www. Selekcja fraz kluczowych jest więc jednym z najważniejszych elementów działań agencji SEO, dzięki któremu możliwa staje się efektywna optymalizacja strony.

SEO, czyli skuteczne pozycjonowanie Twojej strony

Poza doborem słów kluczowych oraz optymalizacją witryny pod kątem wyszukiwarek, równie ważne są działania off page seo, czyli te podejmowane poza daną stroną – media społecznościowe, linki odsyłające do stron internetowych, a także opinie klientów o Twojej firmie.

Twoja agencja SEO

Zastanawiasz się, jak prawidłowo pozycjonować Twoją stronę internetową oraz zadbać o content marketing? Jeśli nie masz w tym doświadczenia, skontaktuj się z naszą agencją PR – pomożemy Ci zoptymalizować treści na stronie www lub przeprowadzimy płatne kampanie google ads, które zwiększą widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania.