fbpx
kont na Facebooku

Prowadzenie konta na Facebooku – wylicytuj i wygraj

Jak co roku gramy z Orkiestrą! W tym roku, podobnie do lat ubiegłych, wystawiliśmy na aukcji Allegro usługę prowadzenia przez miesiąc za darmo konta na Facebooku (a przy dobrym wyniku licytacji również na Instagramie).

Nieważne czy masz już profil, a nie masz serca/czasu/pomysłu/umiejętności* (niepotrzebne skreślić) na jego prowadzenie, czy też dopiero planujesz założenie strony na FB, oferta jest dla Ciebie (i jak nam się wydaje, bardzo atrakcyjna), a cel szczytny. Licytując na aukcji i wygrywając spokój dla siebie, umożliwisz innym wygrać drugie życie.

Wygrać z sepsą

W tym roku WOŚP zbiera fundusze na walkę z sepsą, czyli zespołem objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Wg danych Światowej Organizacji Zdrowia, sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów na świecie. Prawie połowa zachorowań dotyczy dzieci.

Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia – optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń – umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. (źródło: https://www.wosp.org.pl/)

Wylicytuj spokój, jaki daje agencja social media z Krakowa

Możesz wspomóc akcję licytując na naszej aukcji, a przy okazji zapewnić sobie miesiąc spokoju od myślenia o postach na Fejsa. Proponujemy prowadzenie twojego konta na Facebooku przez miesiąc za darmo. Zajmujemy się prowadzeniem kont na Facebooku, wiemy więc jak to robić dobrze. W poprzednich latach, za udział w aukcji inni wygrywali od nas cenne wskazówki i ciekawe posty. Teraz czas na ciebie. Nie wahaj się. Szczególnie, że w tym roku dodajemy od siebie coś jeszcze. Za dobry wynik licytacji, proponujemy dodatkowo publikację postów na Instagramie. Wylicytuj usługę, wchodząc na aukcję, do której link znajdziesz TUTAJ.